1. Producent patyczków drewnianych
  2. Drewniane sztućce

Producent drewnianych sztućców

Oferujemy polską produkcję drewnianych sztućców, łyżeczek, łyżek, noży, widelców.

Drewniane sztućce jednorazowe

Jesteśmy producentem wytwarzającym najwyższej jakości akcesoria kuchenne jak zestawy sztućców, nóż drewniany, łyżki z drewna, łyżeczki czy widelec. Sztućce drewniane idealnie sprawdzą się w ekologicznych restauracjach, a także w akcesoriach barmańskich i kawiarnianych. Te przybory kuchenne są całkowicie bezsmakowe i bez zapachowe dzięki czemu idealnie sprawdza się do serwowania potraw. To doskonała i niecodzienna zastawa stołowa.

Dzięki możliwościom technologicznym, możemy oferować Państwu wykonane sztućce z drewna o klasycznych lub unikatowych rozmiarach. Drewniane sztućce to idealny nośnik logo firmy. Zastosowanie metody termicznej nadruku, umożliwia dalszy kontakt drewnianych sztućców z żywnością.

Nasza wytwórnia to producent drewnianych sztućców jednorazowych , co jest odpowiedzią w dzisiejszych czasach na potrzeby troski na ekologię. W świecie gdzie opakowania z tworzyw sztucznych niemal dosłownie zalewają świat. Nasze sztućce jednorazowe, noże, widelce czy łyżki są stale dostępne w naszej ofercie.

Drewniana łyżeczka 110mm
Łyżka drewniana 140mm
Łyżka drewniana 165mm
Łyżki drewniane zestaw
Nóż drewniany 165mm
Sztućce drewniane 165mm
Zestaw widelców
Widelec 73mm
Widelczyk drewniany 75mm
Widelec drewniany 120mm
Drewniany widelec 165mm
Komplet drewnianych sztućców
?>