1. Producent patyczków drewnianych
  2. Patyczki do szaszłyków

Patyczki do szaszłykówproducent

Specjalizujemy się w produkcji patyczków do szaszłyków.
Bezzapachowe, bezsmakowe, bez drzazg.

Patyczki dla zakładów produkcyjnych i gastronomii

Nasza firma oferuje różnorodne modele patyczków do szaszłyków o dowolnych kształtach i końcówkach.
Oferujemy produkcję w zakresie:
  • od 2 do 10 mm średnicy oraz długość od 5 do aż 100 cm.
Wszystkie produkowane przez nas patyczki wyróżnia ich trwałość i jakość. Cechuje je wysoka elastyczność, odporność na łamanie a przede wszystkim idealnie gładka powierzchnia - a to wszystko uzyskane jest poprzez profilowanie na profesjonalnych maszynach.

Wykorzystując nasze patyczki do szaszłyków mają Państwo pewność, że:
  • są one przeznaczone do kontaktu z żywnością,
  • nie wchodzą w reakcje ze składnikami potraw,
  • są produkowane w warunkach spełniających wysokie standardy i magazynowane w pomieszczeniach o odpowiedniej temperaturze i wilgotności.
W celu uzyskania szczegółowych informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, tak aby można było dostosować zamówienie do Twoich potrzeb.


Stawiamy na rozwój
ekologia i ergonomia


Stawiamy na nieustanny rozwój technologii, co sprawia, że jesteśmy w czołówce europejskich firm zajmujących się wyrobem patyczków. Ekonomiczna i ekologiczna produkcja spotkała się z uznaniem państwowych instytucji. W 2016 roku otrzymaliśmy Grant od Szwajcarskiego Funduszu Rozwoju i Współpracy, a nasza wieloletnia praca przy innowacyjnej produkcji patyczków została doceniona na arenie międzynarodowej.

Zamawiając patyczki do szaszłyków produkowane w naszym zakładzie, mogą być Państwo pewni tego, że:
  • potraktujemy zamówienie w indywidualny sposób,
  • wykorzystamy do jego realizacji nasze wieloletnie doświadczenie,
  • zadbamy o najwyższą jakość wykonania,
  • zwrócimy uwagę na najdrobniejsze szczegóły,
  • zrealizujemy zamówienie terminowo i zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.
Szanujemy Państwa czas. Pomagamy w podjęciu właściwych decyzji, a nasza pomoc nie ogranicza się do odpowiedzi na postawione pytania. Doradzamy bowiem w wyborze odpowiednich parametrów produktu, szczegółowo konsultujemy każde zamówienie. Na życzenie klienta dowozimy również towar pod wskazany adres lub wysyłamy pocztą.

Produkujemy na indywidualne zamówienia

Dopasowujemy matrycę i kąty ostrzenia do konkretnego zlecenia. To klient określa długość i średnicę patyczków (20cm, 25cm, 30cm itp), ich ilość (50 sztuk, 100 sztuk, 1000 itp), a także kształt końcówki. Dostępny zestaw wzorów ciągle uzupełniamy o nowe modele. Klient może również zaproponować własny wzór. Produkujemy patyczki nie tylko dla branży gastronomicznej i spożywczej. Wytwarzamy również wysokogatunkowe produkty dla gabinetów kosmetycznych, lekarskich i zabiegowych oraz laboratoriów gdzie uroda zdrowie gra ważną rolę.
Posiadamy certyfikaty HACCP i FSC oraz atest PZHiŻ. W praktyce oznacza to, że w procesie produkcji przestrzegamy ściśle określonych zasad i respektujemy normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa wyrobów. Jest to bardzo istotne dla ludzi, którzy preferują określone suplementy diety. Certyfikat FSC potwierdza, że w naszym zakładzie wykorzystujemy drewno ze sprawdzonych źródeł. Tym samym przyczyniamy się do racjonalnego gospodarowania zasobami leśnymi. Natomiast certyfikat HACCP i atest PZHiŻ gwarantują, że nasze produkty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

?>